KAİNATIN SIRLARI TAŞLARDA GİZLİ

Dünyadaki bütün canlılar ortak bir kimyayı paylaşır ve yaşam ortaya çıktığından beri bu elementler defalarca döngüye girmiştir. Dünyaya baktığımızda bilinci olmayan, hareketi olmayan hiçbir varlık olmadığını görüyoruz.

İşte taşlarda bizim dünyadaki dıştan durağan, içten hareketli dostlarımız. İçlerindeki elektromanyetik enerji, mineral yapılarıyla birleştiğinde, şifa da buradan geliyor. Bulundukları alandan enerji çekiyorlar ve bunu kendi elektromanyetik alanları ile birleştirerek aktive oluyorlar. Bu sayede adeta bir jeneratör, bir transformatör gibi çalışıyorlar.
Bilgi taşların içinde saklı. Enerji ve frekansları çekme, biriktirme, dönüştürme, güçlendirme ve alana yayma özelliğine sahipler.

Taşların bu büyülü dünyası ile ben pandemide tanıştım. Bazı anlamlı rastlantılar sayesinde taşlarla çalışmaya başladım ve sizlere çok yakında sunacağım koleksiyonumu da böyle hazırladım. Elimdeki sınırlı sayıda ve kesinlikle bir başka benzeri olmayan 9 adet taşla oluşturduğum yeni koleksiyonum güçlü bir tılsım olma niteliğini de taşıyor. Taşları aktive edecek şey de niyet ve niyetin gücü olduğuna göre ,niyetinizle programlayıp taşı üzerinizde taşıdığınızda, o enerji ve frekansla ilerleyeceğinze yürekten inanıyorum.

Yolunuza ışık olması dileğiyle…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir